ВІДВІДУВАННЯ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІІ N3  👈 (натисни для перегляду)

Літо - це не тільки ігри і розваги, а й  єкскурсії до бібліотеки. Так діти ясел садка №65 відвідали Бібліотеку-філію№3. Там вони з  користю провели  час: пізнали цікаві речі, ознайомились з новими, цікавими книжками, подивились пізнавальні мультики, провели бесіди на різні теми, дізналися як завести абонемент для подальшого відвідування бібліотеки.

З 17 по 21 травня 2021 року у яслах-садку №65 комбінованого типу Херсонської міської ради пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою якого було закріплення у дітей вмінь та навичок щодо безпеки дорожнього руху, вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі, в транспорті, профілактика дорожньо-транспортного травматизму.

Під час Тижня педагоги разом з дітьми грали в сюжетно-рольові, дидактичні, настільні, театралізовані ігри, проводили тематичні заняття, бесіди, квести, батли, вікторини; виготовляли дорожні знаки, світлофор; вивчали правила дорожнього руху; провели екскурсії в місто дорожніх знаків; розігрували ситуації щодо правил поводження у громадському транспорті.

На згадку про Тиждень безпеки діти отримали пам’ятки

«Як безпечно поводити себе на дорозі»

Херсонський ясла-садок №65

вул.Уварова 6-а
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: 26-42-30

Написати